Viens no ietekmīgākajiem un veiksmīgākajiem biznesmeņiem pasaulē atrada laiku, lai uzrakstītu vēstuli ar iedvesmojošiem vārdiem, 9 gadus vecai meitenītei, kurai ir disleksija!
Šādi stāsti iedvesmo un atgādina par to, ka arī bagāti, veiksmīgi un aizņemti cilvēki ir sirsnīgi, patiesi un viņiem rūp arī citi cilvēki. Šī Ričarda Brensona vēstule tam ir pierādījums!
Lai lasītu tālāk, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Atgriežoties no Daugavpils dzemdību nodaļas, bērnistaba bija mainījusies, un vīra māte stāvēja vidū ar apmierinātu smaiduby Rinalds Bergmanis
- 14.aprīlī uz visiem laikiem mūžībā devies harizmātisks aktieris, kurš bieži gozējās kameru priekšāby Sandra Ločmele
- Mājās gatavoti kruasāni, kas burtiski kūst mutē. Gadiem pārbaudīta mammas recepteby Rinalds Bergmanis